poniedziałek, 24 listopada 2014

Ślub w kolorach fioletu

Bardzo lubię tematykę ślubną. Nasze życie składa się z momentów a ten jest naprawdę wspaniały! Zawsze wzruszam się na ślubach, to takie piękne słyszeć przysięgę składaną przed Bogiem i najbliższymi. Lubię zwłaszcza gdy Para Młoda myśli o wyglądzie sali weselnej, tej całej magicznej otoczki, gdy myśli o gościach. Bo wtedy czuję się mile widzianym ważnym elementem wesela, a nie tłem, który ma zagwarantować zwrot kosztów ;)

Piękne jest zwłaszcza gdy Para wybierze kolor albo motyw przewodni i od początku do końca konsekwentnie się tego trzyma. Choć to naprawdę trudne, wybrać jeden kolor skoro tak wiele wygląda cudnie! I pudrowy róż, i fiolet i błękit a ten piękny szafir? a fuksjowy? a może elegancki złoty lub srebrny, a może klasyczny kremowy? Zbyt duży wybór czasem bywa przekleństwem!

Ech, do tego dochodzi jeszcze wybór papeterii ślubnej! Nawet gdy już podjęliśmy decyzję jaki kolor ma dominować to trzeba jeszcze wybrać wzór :) Klasyczny? A może jakiś z tłoczeniem? Koronki przecież też pięknie wyglądają, a może z projektem graficznym? Jakie macie zdanie na ten temat?

Dzisiaj przedstawiam inspiracje ślubne w kolorze fioletu, jest to kobiecy kolor (ale mężczyźni na niego na pewno pozwolą - gorzej z różowymi barwami), gustowny, szykowny, po prostu stylowy!
Bukiety wyglądają bosko, możemy pokusić się o wrzosy, a w torcie krem jagodowy! 

Zdjęcia nie są mojego autorstwa, pochodzą z internetu, m.in. z AgawPhotography, FloraArt, CarlosBakery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam Cię! Korzystaj, komentuj!