sobota, 9 kwietnia 2016

500+ najgłupszy program ever!

PISodupy, Adnrzeje Dupy, Szydłokrowy i inne pierdoły rządowe chyba już niczym mnie nie zaskoczą. Żerują na biednych ludziach, którzy nie pracują albo pracują za najniższą krajową i kupują ich głosy czym tylko się da. Zamykają usta dziennikarzom, wpierdalają się do słowa pisanego, cenzorują co się da, kupują moherów, nakazują księżom głosić bzdury, są przeciwko aborcji, ale urodzone maluchy już mają gdzieś. Mają teksty jak Coelho "Rodzina to największa inwestycja" i tym samym bardzo naturalnie udało im się kupić głos tych, którym wydaje się, że głównym celem posiadania dzieci jest to, że będą zapieprzać na czyjąś emeryturę.

Uwierzcie płacę więcej ZUSu niż wasza pięcioosobowa rodzina jak podejrzewam. To z tego ZUSU teraz ktoś opłaca CZYJEŚ emerytury. I wcale mi się to nie podoba, gdybym miała wybór to bym tego cholernego ZUSU nie płaciła, i tak leczę się prywatnie bo w kolejkach utknąć można na rok do 25 lat w zależoności od tego czego potrzebujemy. Gdybym miała wybór to bym go nie płaciła i obiecuję, że nigdy bym się nie upomniała o ani grosik z tej nędznej i śmiesznej zusowskiej emerytury. 
Ale nie mam... 
tak samo jak nie mam teraz cholernego wyboru, że z moich podatków są utrzymywane czyjeś dzieci i jakieś baby zamiast pójść do roboty będą wolały siedzieć w domu bo na jedno wyjdzie...
A ja na tych co nie robią nic będę zapierdalać dwa razy więcej.

Tylko się nie osrajcie wszyscy jak program zniknie a podatki pójdą w kosmos. Bo wiecie jak jest? Jak się bierze to prędzej czy później trzeba będzie oddać z powrotem. Ale o tym PIS zapomniał powiedzieć.

Czyli jeśli jakieś Panie mówią "Dlatego teraz te dzieci, z tych patologicznych rodzin będą zapierdalać na Ciebie, tak, jak Ty zapierdalasz teraz na mnie" to zalewa mnie krew. Bo ja mam w dupie zarobki Twoich dzieci, kto wie czy w ogóle będą pracować, tak jak teraz większość kobiet nie pracuje to z Twojego punktu widzenia jest niepotrzebna społeczeństwu (chyba, że do robienia nowych - przyszłych pracowników). Bo przecież nie płacisz ZUSu, z twojego życia nie wynika niczyja emerytura a jednak ktoś Cię spłodził jako przyszłego dawcę emerytek, nie? Jak w ogóle możesz tak myśleć o swoich dzieciach? 


3 komentarze:

 1. Nareszcie ktoś kto bez owijania w bawełnę powie prawdę prosto z mostu.
  Myślę w 70% tak samo jak Ty - szczególnie o aspekcie nie pójścia do pracy,bo można dostać tysiąc siedząc w domu. Jednak jestem przekonana że jest grono normalnych rodzin,które te środki wykorzystają zgodnie z przeznaczeniem. W mojej rodzinie - trzy rodziny załapały się na drugie dziecko na kasę z czego bardzo się cieszę.
  Ponadto nie rozumiem oburzonych komentarzy - jeżeli ktoś jest normalny i nie ma sobie nic do zrzucenia to o co krzyczy?
  Chyba tylko o bycie w centrum zaintersowania.

  Napisałam post o podobnej tematyce - jak będziesz miała ochotę to zajrzyj 😊
  Pozdrawiam serdecznie !


  http://www.perfekcyjnaniedoskonalosc.pl/2016/03/polowanie-na-piecset-plus.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się w stu procentach!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam Cię! Korzystaj, komentuj!